CHISA 2019

Hotel Jezerka, Seč

21. - 24.10.2019

66. Konference chemického a procesního inženýrství CHISA 2019

ORGANIZAČNÍ POKYNY

Přihláška

Po vyplnění přihlášky obdržíte heslo, kterým získáte kdykoliv přístup k Vašim uživatelským stránkám, na kterých budete mít možnost:
• přihlásit referát 
• vložit souhrn
• registrace účasti
• zajistit ubytování


Termín pro přihlášení příspěvku je do 10. září 2019. Přihlášky budou přijímány i po tomto termínu, autoři však budou uvedeni pouze v dodatku. K přihlášce příspěvku musí být uveden výstižný souhrn v rozsahu nejvýše jedné strany. 
Podrobné instrukce autorům (docx, 17 kB)  
 

Konečný odborný program konference

Závěrečný odborný program konference je již uveden na webových stránkách konference.

 

Přehled termínů pro rok 2019

5. října

přihláška referátu, přednášky nebo posteru

10. září

registrace za zvýhodněný poplatek

10. září

objednání ubytování: čím dříve bude objednáno, tím spíše lze předpokládat přidělení požadovaného typu ubytování

21. října

registrace  a zahájení konference

   

 

Registrační poplatky (vč. DPH)

Člen ČSCHI, SSCHI

4 450 Kč

Ostatní účastníci

4 850 Kč

Studenti a doktorandi     

2 950 Kč

 

Po 10. září 2019 se všechny registrační poplatky zvyšují o 300 Kč. Ceny jsou uvedeny vč. DPH a jsou platné pro občany ČR i SR.​ V ceně registrace není zahrnuto ubytování.

Přednášející platí standardní registrační poplatek. Doprovázející osoby registrační poplatek neplatí. Po Vaší registraci k účasti Vám bude na Vašich uživatelských stránkách vytvořena faktura na proplacení registračního poplatku. Prosíme o zajištění jejího neprodleného proplacení Vaší organizací. 

Podmínkou pro uvedení referátu v programu konference je zaplacení registračního poplatku. Pokud registrační poplatek nebude zaplacen v termínu, nebude referát uveden v konečném programu. 

V ceně ubytování je započítáno i stravování a doprovodný program akce.

Firmy nebo instituce, které mají zájem o reklamu v tištěných materiálech konference či účast na výstavce, prosíme, aby kontaktovaly organizační výbor konference ( org@chisa.cz ).

Stravování

Snídaně, obědy, večeře, ochutnávka vín a společenská večeře jsou zahrnuty v ceně ubytování. Nápoje k obědu si hradí každý sám, k dispozici zdarma bude voda ve džbánech.  Pro pozdní pondělní příjezdy, které budou předem nahlášeny, bude zajištěna obsluha v restauraci hotelu Jezerka. Ve středu se na společenském večeru podává večeře formou rautu pro všechny účastníky.

Doprava

Hotelový minibus bude zajišťovat spojení mezi nádražím v Pardubicích a hotelem Jezerka. Bude přistaven v 15:45 a 17:45 na vlakovém nádraží Pardubice. Odjezd Pro ty, kteří pojedou autem, je připraveno bezplatné parkování  před hotelem. Doprava z Prahy do Seče není pro nedostatek zájmu zajištěna.

Storno podmínky

V případě zrušení účasti do 25. srpna 2019 se vrací 90% registračního poplatku, po tomto termínu se registrační poplatek nevrací. V případě zrušení objednaného ubytování do 10. října 2019 se bude fakturovat 10% částky za ubytování. Po tomto termínu bude fakturována celá částka.