CHISA 2019

Hotel Jezerka, Seč

21. - 24.10.2019

66. Konference chemického a procesního inženýrství CHISA 2019

Odborný program

CHISA 2019 PROGRAM  


pondělí 21. října až čtvrtek 24. října 2019
kongresové centrum Jezerka, Seč  

PP –  9 x plenární přednáška (40 až 60 minut, dle rozpisu) 
KP – 19 x klíčová přednáška (30 minut) 
PSD – 10 x plenární studentská desetiminutovka (10 minut)
PS – posterová sekce 

 

Všechny přednášky (PP, KP, PSD) budou prosloveny pro celé plenární publikum (130 až 160 posluchačů). 
CHISA 2019 bude probíhat vždy v jediné konferenční sekci. 
Program začíná večeří 21. 10. a končí obědem 24. 10.

 

Pondělí 21. 10. 
13.00 až 18.15 – registrace (a dále v úterý dopoledne) 
17.00 až 18.00 – večeře 

18.15 až 18.30 – slavnostní zahájení (Jiří Drahoš) 

 

Sekce A – předseda Petr Slavíček 
18.30 až 19.30 – 1. PP (Petr Holzhauser)
19.30 až 20.00 – 1. KP (Marek Lanč) 
20.00 až 20.30 – 2. KP (Jiří Vrána) 

20.30 až 24.00 – pivní večer 

 

Úterý 22. 10. 
Sekce B – předseda Milan Jahoda
9.00 až 9.45 – 2. PP (Bohumil Kratochvíl) 
9.45 až 10.15 – 3. KP (Petr Cígler) 
10.15 až 10.45 – 4. KP (Pavel Kubíček)

10.45 až 11.05 – přestávka na kávu 

 

Sekce C – předseda Václav Švorčík 
11.05 až 11.50 – 3. PP (Eva Dibuszová) 
11.50 až 12.20 – 5. KP (Petr Slavíček)

12.20 až 14.00 – přestávka na oběd 

 

Sekce D – předseda Juraj Kosek 
14.00 až 14.30 – 6. KP (Pavel Izák) 
14.30 až 15.00 – 7. KP (Marek Šoltys) 
15.00 až 15.30 – 8. KP (Viola Tokárová)
15.30 až 16.00 – 9. KP (Jan Sýkora)

16.00 až 16.30 – přestávka na kávu 

 

Sekce E – předseda Michal Ďurovič
16.30 až 17.30 – 4. PP (Radka Šefců)

 

Sekce F – předseda Jiří Drahoš  
17.30 až 18.30 – 5. PP (Dana Drábová)

18.30 až 20.15 – večeře 

20.15 až 21.15 – divadelní představení Myšička čte Horáka (Martin Myšička, Illegato) 

21.15 až 24.00 – vinařství Mokruša  

 

Středa 23. 10. 

Sekce G – předseda Jan Macák  

9.00 až 9.30 – 10. KP (Matěj Novák)
9.30 až 10.00 – 11. KP (Petr Stavárek)  
10.00 až 10.30 – 12. KP (David Kubička)

10.30 až 10.50 – přestávka na kávu 

 

Sekce H – předsedkyně Zdeňka Kolská 
10.50 až 12.30 – plenární studentské desetiminutovky PSD (soutěžní konferenční sekce o cenu firmy Helago)  

12.30 až 14.00 – oběd 

 

Sekce CH – předseda Michal Přibyl 
14.00 až 14.30 – 13. KP (Petra Innemanová)
14.30 až 15.00 – 14. KP (Roman Bulánek)
15.00 až 15.30 – 15. KP (Michal Šyc)
15.30 až 16.00 – 16. KP (Martin Paidar) 

16.00 až 16.30 – přestávka na kávu 

 

Sekce I – předseda Petr Klusoň  
16.30 až 17.30 – 6. PP (Tomáš Cajthaml) 

 

Sekce J – předseda Jiří Drahoš
17.30 až 18.30 – 7. PP (Jan Konvalinka)

 

Sekce K, jednání u posterů – předseda Jiří Hanika
18.30 až 20.30 – posterová sekce PS 

20.30 až 24.00 – slavnostní předání hlavní ceny ČSCHI, cen studentských soutěží atd. (Jiří Drahoš a Jitka Čejková) a slavnostní společenský večer

 

Čtvrtek 24. 10. 
Sekce L – předseda Karel Bouzek
9.00 až 9.50 – 8. PP (Daniel Svozil) 
9.50 až 10.40 – 9. PP (Jan Macák)

10.40 až 11.00 - přestávka na kávu

 
11.00 až 11.30 – 17. KP (Karel Fries) 
11.30 až 12.00 – 18. KP (Tomáš Juřena)

12.00 až 12.30 – 19. KP (Jiří Hanika)

12.30 až 12.40 – ukončení konference 

12.40 až 14.30 – „předsvatomartinská“ HUSA, paralelně společný oběd předsednictva ČSCHI  

 

Zde si můžete program stáhnout jako PDF.